Asansör Kabini

Asansör Kabini

Asansör Kabini ve Asansör Kabin Modelleri

Asansör kabini tercihiniz kullanacağınız asansör projesindeki ihtiyaca en uygun model olmalıdır. Kabinlerimiz birçok farklı modelde sunulmaktadır.

Asansör kabinlerinde kaliteli malzeme kullanılır ve BSB markasıyla üretimi yapılan asansör kabinlerinde alternatifli tasarımlar bulabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz asansör kabini, kullanacağınız asansör projesindeki ihtiyacınızı karşılamalıdır. Konut asansörlerinde paslanmaz kabinler, laminant kabinler, cam kabinler v.b. tercih edilirken, bir hastane projesinde paslanmaz kabin tercih edilmeli ve anti bakteriyel özelliklere sahip ürünler kullanılmalı. Yük asansörlerinde paslanmaz ya da boyalı kabin tercih konusudur. Alışveriş merkezlerinde genellikle asansör kabini dış kenarda hareket ediyorsa cam kabin ya da panoramik kabinler, asansör kuyusu içinde hareket ediyorsa paslanmaz asansör kabinler daha çok tercih edilmektedir. Özel tasarım asansör kabinlerimiz olduğu gibi, standart ve ekonomik asansör kabin seçeneklerimizde bulunmaktadır.

Hayatımızın her alanında kullanmış olduğumuz asansörlerin kabin imalatı profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kabinlerimiz kendi fabrikamızda üretilerek yurt içi ve yurt dışında birçok yerde kullanılmaktadır.

Konutlarda, fabrikalarda, eğitim kurumlarında, alışveriş merkezlerinde (AVM), villalarda ve daha birçok alanda kullanabileceğiniz farklı özelliklerdeki asansörlerimizde “Sürekli Kaliteli Üretim” anlayışımız vazgeçmediğimiz değerlerimiz arasındadır.

Asansör kabinleri Türk Standartları Enstitüsünün belirlemiş olduğu TSEK-518 Asansör kabini kriterlerine uygun olmalıdır